Nástroje pro usnadnění přístupu

JSEM ZDE PRO VÁS OD ROKU 1993

Ahoj! Jsem Pavel, člověk s vášní pro kreativitu - tvořivost mne dělá šťastným. Opravdu věřím v transformační sílu ilustrace a designu a v jejich schopnosti zjednodušit komunikaci, pozvednout zážitky, zapojit a inspirovat lidi ve všech oborech. Dobrý design a dobré vztahy vyrůstají z dobré spolupráce. Jsem rád, že zahájíte se mnou dialog, dozvíme se o sobě více a uděláme společně něco krásného.

Moje cesta k tvoření začala ve výtvarném kroužku na základní škole. Grafické práce začaly učebím oborem reprodukční grafik. Pak následovalo zdokonalování studiem na Střední průmyslové škole grafické v Praze. Během studia jsem podlehl vášni zachycovat neopakovatelné momenty fotoaparátem. Praxi v designu a tisku jsem si osahal v Moravských tiskařských závodech v Ostravě a v roce 1993 jsem se odvážně osamostatnil.

V poslední době jsem přidal své dávné hobby pro letecké modely, létání k fotografování. Tyto záliby jsem spojil dohromady a obstaral si skvělý dron. Dívám se nyní na svět z úpně jiné perspektivy. Mohu říct, že je to perfektní hračka pro perfektní zážitky.

Tvořím hodně, tvořím rád

Mám rád svou práci, dodržování termínů a minimalismus. Design je dokonalý, když už nemohu nic odebrat. Nemám rád neúspěch nebo nekvalitně odvedenou práci.
Vytvářel jsem design pro spousty českých, slovenských i slovinských klientů, například: AKC, ALEF, Apoli, Bayer, DELTA, IBM SK, Kozak tour, Memoria, Naturprodukt SK, Prifis, Schneider Electrics, SPŠei, Timplant, UNIMED PHARMA a pro stovky dalších menších společností a živnostníků. Za každým designem nebo logem se skrývá moc zajímavá tvůrčí práce, která mne při pohledu na výsledek vždy potěší.

Poznejte mou práci

Za 25 let mám ve svém portfoliu mnoho úspěšných realizací.

Pojďme společně vytvořit něco krásného

Vy dodáte základní zadání a já přiložím tvůrčí schopnosti.

Kontakt

Ing. Pavel Náplava
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon +420 603 324 434
Skype pavelnap

Fakturační adresa a sídlo: B. Smetany 1446/10a, 725 25 Polanka nad Odrou.
IČ 47831294 a DIČ CZ6008281873.
Jsem plátce DPH, uvedené ceny jsou bez DPH.

Logo CS small © 1993 - 2019 COLOR Studio Ostrava – všechna práva vyhrazena
Reklamní grafika, loga, corporate identity, časopisy, katalogy, plagáty, reklamní plachty