Nová aplikace pro obec/městys/město

Nemůžeme být všude

Zde máte na otestování a připomínkování novou aplikaci pro udržování pořádku, bezpečnost a spokojenost vašich občanů s jejich aktivní pomocí.

Smyslem aplikace je poskytnout občanům co nejjednodušší možnost upozornění na nebezpečná místa resp. nepořádek. Aplikace je vyrobena pro web uzpůsobitelný pro všechny typy zařízení. Tedy ten, kdo má například chytrý mobilní telefon s připojením na internet, může jednoduše poslat upozornění na nedostatek či závadu přímo z místa.  


Komponenta je uvedena pro občany tímto textem

Nemůžeme být všude a vidět vše hned. Čistota a veřejný pořádek je pro nás prioritou. Pomozte nám ji udržet. S efektivním odstraňováním závad na majetku obce/městyse a s odstraňováním nedostatků v obci/městysi a okolí můžete pomoci i Vy. Stačí odeslat foto s krátkým popiskem o jaký problém se jedná (např. rozbitý chodník, komunikace, osvětlení, neposekaná tráva, zaparkovaný vrak automobilu apod.). Upozornění lze odeslat z vašeho mobilního telefonu prostřednictvím připraveného formuláře nebo přímo zde na webových stránkách.

Jakékoliv podání či ohlášení v této aplikaci nelze považovat za podání ve smyslu § 16 odst. 2 písm. g) zákona č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení).

Otestovat zde

  • Vytvořeno dne .

Logo CS small © 1993 - 2018 COLOR Studio Ostrava – všechna práva vyhrazena
Reklamní grafika, loga, corporate identity, časopisy, katalogy, webové projekty, webhosting, prodej šablon Yootheme a