csenfrdeitplruskes

Nabízíme vám profesionální DTP služby, sazbu, zlom textu knih, retuše, montáže, grafickou předtiskovou přípravu a zajistíme i kompletní dodávku vaší tiskoviny.
Vytvoříme také grafické návrhy pro širokou škálu tiskovin viz přehled tiskových služeb. Od reklamního katalogu, letáku až po turistického průvodce nebo časopis.
Pro exkluzivní tiskoviny doporučujeme parciální lak a netradiční výsek.
Od vizitky až do velikosti bigboardu 960x360 cm.

S důvěrou se na nás můžete obrátit i v případě tvorby jazykových mutací tiskovin. Pokud máte od výrobce zboží jednojazyčnou datovou i tištenou podobu katalogu, prospektu nebo reklamního materiálu, vytvoříme i další jazykové mutace. Máme několikaleté zkušenosti s technickou stránkou zpracování těchto zakázek. Jelikož zde nejde ani tak o kreativní práci, jako spíše o technickou zručnost, tak vám dovedeme nabídnout i zajímavou cenu za zpracování.

Poptávejte: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., případně se ptejte telefonicky +420 552 308 258.


Pro poptání nezávazné kalkulace prosím využijte poptávkový formulář.

calculator rV poptávce nezapomeňte uvést:

  • úplný a jednoznačný popis co poptáváte
  • požadovaný termín dodání
  • jméno a e-mail odpovědné osoby, která bude s námi plně komunikovat
  • požadovaný rozměr, barevnost, orientačně počet stran, počet kusů, gramáž papíru, další požadované knihařské/dokončující zpracování

Pokud si nevíte rady se specifikací, rádi vám doporučíme standardní parametry.

Kalkulace tisku
název vaší tiskoviny(*)
Neplatný vstup
formát (š x v) mm(*)
Neplatný vstup
barevnost(*)
Nebyl zvolen nebo zamítnut požadavek na mapku.
materiál a gramáž papíru(*)
Neplatný vstup
množství
Neplatný vstup
vaše podklady a požadavky na grafické práce(*)
Neplatný vstup
Požadovaný termín dodání(*)
Neplatné datum
Poznámka
Please let us know your message.

Vaše údaje

Jméno / název firmy
Prosím vyplňte název firmy.
Kontaktní osoba
Prosím vyplňte kontaktní osobu.
Telefon
Neplatný vstup
Váš e-mail(*)
Uveďte prosím správnou e-mailovou adresu.
Obrana proti spamu(*)
Neplatný vstup

 

časopisy
časopisy
hlavičkové papíry

hlavičkové papíry

kalendáře
kalendáře
katalogy lepené
katalogy lepené
katalogy šité
katalogy šité
knihy
knihy
letáky, plakáty
letáky, plakáty
pozvánky, obálky
pozvánky, obálky
formuláře
formuláře
skládačky
skládačky
složky
složky
vizitky
vizitky

Pokud jste ve stručném výčtu nenašli poptávanou tiskovinu tak se prosím podívejte do našich referencí určitě se něco za 22 let naší tvorby najde  nebo to pro nás bude nová výzva.

 

Pro realizaci tiskovin malých nákladů (vizitky, letáčky, prospekty, katalogové listy apod.) máme k dispozici digitální tiskárnu XEROX. Dokáže potisknout papíry až do gramáže 220 g/m2 s možností tisku rub/líc barevně i černobíle.

Nabízíme tisk letáků A6, A5, A4 za přijatelné ceny. Podle účelu použití tiskoviny navrhneme nejvýhodnější řešení, gramáž papíru, barevnost, navrhneme grafiku (tu vám pošleme v PDF formátu ke korekci nebo k finálnímu odsouhlasení), rozřežeme na potřebný formát, nafalcujeme, opatříme laminem,... Vaši zakázku jsme schopni, dle obsazení kapacity, vyrobit i do tří dnů od odsouhlasení grafického návrhu! Při falcování či laminování počítejte minimálně s dodáním do čtyř dnů.

Nabízíme výrobu katalogů ve formě složky s klopami, do kterých se vkládají volné listy. Tato forma je z ekonomických a praktických důvodů v poslední době vyhledávána. Na listech bývají představovány výrobky, na složce je pak uveden profil a kontakt firmy. Do klopy pak můžete vložit i svou vizitku. Výhodou je, že při vzniku nového výrobku nebo nové služby, můžeme dotisknout několik vkládaných vnitřních listů a jednoduše vložit do složek. Nabízíme kompletní zpracování tohoto produktu. K dispozici máme širokou škálu výsekových forem, stačí si jen vybrat, jaký tvar složky vám vyhovuje a my vám na ni navrhneme gariku, která upoutá. Vyberte si složku a nechte si spočítat aspoň tři různá množství ze kterých si pak vyberete co vám bude nejvíce cenově vyhovovat.

V případě dotazů nás neváhejte
kontaktovat

Složky pro menší počet vkládaných listů

11
16
18
19
2
23
3
32
32C
32D
35
37
40
41
42
49
57
64
99

Složky s dvojitým rylováním utvoří vyšší hřbet pro možnost vložení více listů A4

10
107
112
17
1a
26
27
28
29
32b
4
46
47
5
58
6
65
72
73

Máte jakýkoliv dotaz? Rádi vám pomůžeme.

Zde nás najdete