Nástroje pro usnadnění přístupu

Vracející se zákazník

Pokud již jste náš zákazník, přihlašte se prosím:

Nový zákazník

nebo vyplňte následující podrobnosti:

(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
(*)
Platit s:

Podmínky užívání členství

COLOR Studio vám uděluje odvolatelnou, nepřenosnou a nevýhradní licenci k používání YOOtheme šablon nebo RSJoomla komponent prodávaných na COLOR Studio stránkách v souladu s následujícími podmínkami.

1. Členství a instalace
Nabídka instalací šablon, komponent je prováděna dle řádně zakoupeného developerského členství. Všechny tyto produkty jsou distribuovány buď pomocí chráněného licencovaného použití nebo GNU General Public License (GPL). Po zakoupení instalace šablony zajistíme vložení Vaší domény do databáze u výrobce. Tímto bude Vámi zakoupená šablona nebo komponenta na uvedené doméně legálně nainstalována. Ve svém předplatném období máte nárok na bezplatné aktualizace šablony/komponenty a rozšíření. Aktualizace si můžete sami stahovat po přihlášení na našich stránkách ze svého účtu. Instalace šablony se váže na výchozí instalaci redakčního systému Joomla na výchozí doméně. To znamená, že pro domény (přesměrované domény), které vedou na hlavní (výchozí) doménu, není nutné znovu zakoupit instalaci šablony. Stejné to je pak u domény s www a bez www (kanonizace url), kde není rozhodující, zda používáte doménu s www nebo bez www, např: www.colorstudio.cz nebo colorstudio.cz. Důležité: Pokud na doméně bez www použiváte jinou instalaci Joomla než na doméně s www, je nutné provést zakoupení další instalace šablony/komponenty. Pokud používate subdomény (domény třetího řádu a více) a máte na nich nasazeny samostatné instalace Joomla redakčního systému, je potřeba pro tyto subdomény provést vlastní instalaci šablony/komponenty. Na Vaše vlastní přání lze změnit registrovanou doménu a to tak, že dojde ke smazání původní registrované domény a posléze k registraci nové domény. Jiné použití než na zaregistrovanou doménu je zakázámo.

2. Doručení produktu
Jakmile jste provedli platbu a můžeme potvrdit příjem peněz, zašleme vám na e-mail informace o členství. V případě, že jste neobdrželi od nás e-mail do 24 hodin (v případě platby převodem do 48 hodin), kontaktujte nás prosím prostřednictvím e-mailu na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a my vám odešleme přihlašovací údaje ručně. Po obdržení nášeho e-mailu s vašími údaji o účtu/členství máte okamžitý přístup k našemu stahování zaplacenné šablony/komponenty. Vaše e-mailová adresa by měla být nadále platná, pro automatické informování před koncem Vašeho zaplaceného členství. Proto doporučujeme používat hlavní e-mailovou adresu.

3. Podpora
Vím, že je rozdíl mezi technickou podporou a individuálním přizpůsobením šablony/komponenty. Zavazuji se vám pomoci s jakýmkoliv typem podpory, dotazu, ale nemohu poskytnout rozsáhlou pomoc pokud jde o přizpůsobení jen v rámci zaplaceného členství. Obecné úpravy a přizpůsobení Vaším individuálním požadavkům mohou vypadat jednoduše, ale je k tomu potřeba dobrá znalost webových technologií a znalosti programování. V případě dalšího nákupu webhostingu u nás Vám službu přizpůsobení odborně provedeme, jinak je kalkulována úprava dle individuálních požadavků. V případě nákupu jen instalace šablony/komponenty poskytuji technickou podporu pro výrobky pouze originální dokumentací a návody na stránkách výrobců. S drobnými dotazy jsem ochoten kdykoliv pomoci, nejlépe na SKYPE. Pokud máte nějaké členství nebo fakturační dotazy, prosím pošlete e-mail na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. . Během našich provozních hodin od pondělí do pátku, od 8:00 do 16:00, vynaložíme veškeré úsilí a budeme reagovat na vaše dotazy v rámci 12 až 48 hodin, pokud ne dříve.

Pro obecnou podporou pro systém Joomla naleznete forum.joomla.org.

4. Zásady náhrady peněz
Vzhledem k tomu že, YOOtheme a RSJoomla nabízí nehmotné, neodvolatelné softwarové produkty, prosíme kontaktujte nás, a popište nám svou situaci a důvod pro vrácení peněz. Pokud vzájemné dohody nelze dosáhnout a uznat vaše problémy, vrácení Vám nebude poskytnuto.

5. Zásady ochrany osobních údajů
Veškeré informace předložené kupujícím, budou použity výhradně pro účely dokončení transakce, poskytování produktu, informování o nových verzích produktů a řešením případných problémů zákaznických služeb.

6. Záruka
COLOR Studio a ani výrobci neposkytují žádnou záruku za své šablony/témata/komponenty a rozšíření jakýmkoliv způsobem. Kompatibilita prohlížečů by měla být Vámi testována prohlížením demonstračních šablon/komponent na demo stránkách. Ujistěte se, že váš prohlížeč pracuje správně. Nemůžeme vám zaručit, že šablony/témata a rozšíření budou pracovat se všemi rozšířeními třetích stran. Zaručujeme, že šablony/témata/komponenty budou pracovat s aktuální verzí Joomla. Nemůžeme zaručit, že budou pracovat s budoucími verzemi systému Joomla. Produkty jsou vždy vyvinuty pro nejnovější Joomla verze a roky jsme již s YOOtheme.com, RSJoomla.com výrobci na Joonmla CMS spokojeni. Nemůžeme zaručit, jak dlouho bude Joomla verze podporována. Toto rozhodnutí je pouze na staně výrobců.

7. Obchodní podmínky
COLOR Studio si vyhrazuje právo změnit nebo upravit stávající Podmínky užívání kdykoliv bez předchozího upozornění. Proto vám doporučujeme, abyste si zkontrolovali změny naší politiky pro ochranu Vašich prostředků pokaždé, když navštívíte tuto stránku. Dále, COLOR Studio si vyhrazuje právo změnit nebo přerušit jakoukoliv část členství. COLOR Studio nenese odpovědnost vůči vám ani žádné třetí straně a COLOR Studio má právo uplatnit změnu, pozastavit, omezit nebo přerušit libovolné funkce členství.

Obchodní podmínky pro členství platné od 1.1. 2018

Kontakt

Ing. Pavel Náplava
E-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Telefon +420 603 324 434
Skype pavelnap

Fakturační adresa a sídlo: B. Smetany 1446/10a, 725 25 Polanka nad Odrou.
IČ 47831294 a DIČ CZ6008281873.
Jsem plátce DPH, uvedené ceny jsou bez DPH.

Logo CS small © 1993 - 2019 COLOR Studio Ostrava – všechna práva vyhrazena
Reklamní grafika, loga, corporate identity, časopisy, katalogy, plagáty, reklamní plachty